לקוחות ממליצים

קיבלנו הבוקר את הערסל וכבר ישנתי היום שלוש שעות ברצף. תודה.
מיכל,
כפר יובל
חוגגים שבוע עם ערסל ניע-נוח!! לפני שבוע הגיע הערסל שהזמנו, הקטנה שלנו נרגעת בתוכו בקלות, נהנת מהנדנוד ונרדמת לשינה עמוקה במהלך היום- לפני כן הייתה ישנה במהלך היום אך מתעוררת בקלות. ממליצים:)
שולמית לבייב זאירוב
פתאום אני מרגישה אמא מספיק טובה.
מלכה,
כפר סבא, אמא ללוטם וטליה
אנחנו מחלקים את החיים שלנו ללפני שקיבלנו את הערסל ואחרי שקיבלנו את הערסל.
מאיה ודוד,
תל אביב
היי תמר, אנחנו רוצים להודות לך על הנכונות שלך לעזור. שמחנו מאוד שהסכמת להחליף לנו את הצבע של הניע נוח שקיבלנו במתנה, אדר מאוד אוהב להירגע ולהירדם בפנים ועכשיו הוא גם משתלב יפה בנוף של הבית 🙂
רוני הרדוף
כבר חודשיים שאני רוצה לכתוב תודה.. תודה תמר על שהפכת את ימי הגזים לקלים, תודה שגרמת לכל כאב להעלם. תודה על מוצר נפלא שמלווה אותנו כבר 4 חודשים, אין מאושרת ממני.
אורנית דהן
בחודשיים הראשונים הבת שלנו בכתה כל הזמן ושום דבר לא עזר. הניע נוח עבד כמו קסם והיה הדבר היחיד שעזר לנו להרגיע אותה.
הלל שרייר,
בית זית
הערסל החזיר עצמו רשמית. אתמול קיבל חיסון רוטה. מאז עם כאבי בטן ומקיא. היה עכשיו בסאגה של צרחות. ערסל ו... נרדם תוך 3 דק אחרי שנרגע כבר תוך כחצי דקה
טל
אתמול בלילה אחרי נסיעה ארוכה באוטו הגיע הביתה ולא היה מוכן להרגע. הערסל הרגיע תוך כמה דקות ואז ציצי שלוו וישן 7 שעות
טל (בדיווח נוסף מהשטח)
להולדת בתי השלישית קיבלתי מתנה נפלאה: ניע נוח. הערסל נעים, אסתטי וידידותי למשתמש. הרגיע את התינוקת והרדים אותה בקלות גם ברגעים בהם לא מצאה מנוח בזרועותי. איפשר לרצועת הכתפיים שלי הרפיה ולי להתפנות לילדים הגדולים יותר. מומלץ בחום.
שירי פינק,
כליל
נראה שאיתמר הקטן ממש מחכה להיכנס אליו בייחוד במצבים בהם הוא סובל מחוסר שקט וכאבי בטן. התנוחה העוברית שהערסל מאפשר מסייעת לו מאוד. כשבתנו הגדולה סבלה מגזים נהגנו לקפוץ איתה על כדור פיזיו. עם שני ילדים בבית הערסל התגלה כהרבה יותר יעיל ופחות מעייף. תודה על ההמצאה המעולה.
ניבה פרי,
מטפלת בתנועה
תמר היקרה,
מאיפה להתחיל? ימים שלמים כמעט ללא שינה (גם שלנו וגם של הנסיכה הקטנה שלא רצתה להרדם), בכי קורע לב, עצבים, חוסר סבלנות ועוד ועוד... התייחסנו לדקות ספורות של שינה כמו אוצר שזה עתה מצאנו ונמנענו מלנשום נשימה עמוקה מדי בכדי לא להעיר את הקטנטונת. עד כדי כך! מה לא ניסינו?! עירסול על הידיים, טפיחות על הישבן, טיול בחוץ, לעלות ולרדת כשהיא עלינו ו....כלום! לה היו תכניות אחרות... 🙂

היינו כבר על גבול הייאוש ואז שמענו מחברה שלנו שיש משהו שנקרא "נענוח". למען האמת? בהתחלה פיקפקנו. מה עכשיו ערסל לתינוקות?! איך זה יעזור?! אין סיכוי שהיא תסכים להכנס לתוך זה... אבל, היינו כל כך מותשים ומיואשים שהחלטנו בכל זאת לנסות... הגענו אליך עם הילדה בדיוק כשהיא בעייפות יתר ובהיסטריית בכי. אמרת לנו בקול המרגיע שלך – שימו אותה בנענוח, בואו ננסה...ואז....הלם. הילדה נרדמה תוך 2 דקות!!!

לא ידענו אם לצחוק מאושר או לבכות שרק עכשיו הגענו להארה שנקראת נענוח! פתאום כל החודשים האחרונים חלפו לנגד עיננו, גזים, עייפות, בכי, חוסר שינה, יכולנו להקל על הכככככל אם רק היינו מקדימים ומנסים את זה לפני כן! יחד עם זאת, עדיף מאוחר! הנענוח תפס חלק חשוב מאוד בחיינו בתקופה בה הילדה לא רצתה לישון בכל צורה אחרת מלבד על הידיים ופשוט עזר לנו לחזור למסלול חיים תקין!

אנו מודים לך מאוד תמר ומעריכים את העזרה האדירה שנתת לנו כהורים טריים! ולכל שאר ההורים שמתמודדים עם הבעיה הידועה שנקראת – לא רוצים לישון, רוצים להשתגע...תנסו את הנענוח! לא תתחרטו! הלקח שלמדנו – לא לתת לעייפות ולכמעט ייאוש להשפיע על שיקול הדעת – תנסו! זה לטובתכם ולטובת האוצר שלכם!
שירן
נהריה
הערסל הזה פשוט מעולה. עזר מאוד לבתי להירגע ולי פינה את הידיים. אפילו סתם כדי לשתות כוס קפה.
ליהי לובל,
מיילדת בית
בהתחלה לקח לילדים קצת זמן להתרגל אליו, בהמשך הוא עזר ברגעים של בכי בהם כלום כבר לא עזר.
דסי אלעד, אם לתאומים ודולה
אם לתאומים ודולה
הניע נוח עזר לי מאוד כסבתא שכבר מתעייפת מריקוד אינסופי עם תינוק כבד על הידיים.
תמי,
סבתא לזהר ועדן
אני לא רוצה לחשוב כמה לילות לבנים היו לנו בלי הניע נוח.
ערן הרפז